Стойка NEEWER (2000 мм) призначено для встановлення освітлення ваги до 5 кг. Висота стійкості регулюється у межах 85 см до 200 см, за рахунок великого виносу ніжок стійка.
Стоятка має три-секретну конструкцію з двома фіксаторами. Складний стан стійкості має компактні розміри (72 рік). см) що робить її зручною для транспортування під час виїзду. Для зручності транспортування в комплект входить сумка-чехол.
Конструкція стійка з алюмінієвого сплаву і важить лише 1,5 кг. Модель ARS-2000 відмінно підійде як під студійні спалахи, так і для накамерних спалахів зі софтбоксом або парасольом.
Кількість секцій - 3 шт
Діаметри труб - 25-22-19 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neewer |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Студійна стійка |
| Максимальна довжина | 2000 мм |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Мінімальна довжина | 850 мм |
| см | 200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴









