Монопід для фотоапаратів і відеокамер WT-1003 фірми Weifeng
Чотирисізонний монопод з високопрочного алюмінієвого сплаву.
- фіксація секций клипсами
- Наконечник опори з висувовим шипом
- чехол для перенесення у комплекті
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна робоча висота | 1708 см |
| Довжина у важкому стані | 54.5 см |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Максимальний діаметр опори | 26,8 мм |
| Вага | 360 г |
Комплектація:
- Монопод
- Сумка-чехол для зберігання і перенесення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weifeng |
| Вага | 0.36 кг |
| Довжина у складеному стані | 545 мм |
| Максимальна висота штатива | 1708 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Монопод |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Монопод |
| Штатив | монопод WT-1003 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴







