Монопід для фотоапаратів і відеокамери WT-1005 фірми Weifeng
Чотирисізонний монопод з високопрочного алюмінієвого сплаву. Конструктивною особливістю монопода є наявність відкидної металевої скоби-підножки.
- головка з швидкісним майданчиком і вбудованим рівнем.
- фіксація секций клипсами
- гумовий наконечник опори з висувовим шипом
- чехол для перенесення у комплекті
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна робоча висота | 179,5 см |
| Довжина у важкому стані | 63 см |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Максимальний діаметр опори | 26,8 мм |
| Вага | 595 |
Комплектація:
- Монопод
- Сумка-чехол для зберігання і перенесення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weifeng |
| Вага | 0.59 кг |
| Довжина у складеному стані | 630 мм |
| Максимальна висота штатива | 1795 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Монопод |
| Тип головки | панорамна 360 |
| Штатив | монопод WT-1005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴







