Штатив для фотоапаратів і відеокамер WT-3110A фірми Weifeng
Специфікація:
Довжина зображення: 350 мм
Максимальна висота: 1050 мм
Мінімальна робоча висота: 360 мм
Вага: 380g
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: серебристо - чорний
Вантаж: 2 кг
Глава Тип: обертання на 360 градусів
Рідкісний рівень
Сумка для перенесення увімкнено
У комплекті: штатив WT-3110A трипод+ головка + сумка для перенесення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weifeng |
| Вага | 0.38 кг |
| Довжина у складеному стані | 35 мм |
| Максимальна висота штатива | 1050 мм |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Головка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип головки | панорамна 360 |
| Штатив | WT-3110A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴







