Зарядний пристрій для 2 акумуляторів (зарядний хаб) для DJI Mini 5 Pro/Mini 4/Mini 3 Pro/Mini 3
- Готово до відправки
1 770 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій для 2 акумуляторів (зарядний хаб) для DJI Mini 5 Pro/Mini 4/Mini 3 Pro/Mini 3
Charging Butler — компактний зарядний пристрій для акумуляторів дронів DJI Mini. Підтримує швидке заряджання PD і QC3.0, дає змогу заряджати до двох акумуляторів відповідно, а також використовувати акумулятор Mini 3 як зовнішній акумулятор для живлення пульта або інших USB-пристроїв.
Технічні характеристики
Таблиця
| Параметри | Значення |
|---|---|
| Бренд | YX |
| Модель | YX-MM3-060 |
| Тип | Зарядний хаб/Charging Butler |
| Сумісність | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3, DJI Mini 5 Pro, Mini 4 |
| Вхід | 5V / 9V / 12V — 3A max |
| Вихід для акумулятора | 8.5V — 4.0A max |
| USB-вихід | 5V / 2A |
| Підтримка швидкого заряджання | PD, QC3.0 |
| Рекомендована потужність адаптера | PD 40W або вище |
| Час заряджання акумулятора 2453 mAh | приблизно 90 хвилин для 2 акумуляторів/приблизно 45 хвилин на 1 акумулятор |
| Час заряджання акумулятора 3850 mAh | приблизно 130 хвилин для 2 акумуляторів/приблизно 65 хвилин на 1 акумулятор |
| Розмір виробу | 8 × 6 × 6.2 см |
| Розмір паковання | 6.8 × 6.5 × 8 см |
| Вага нетто | 95 г, без урахування кабелю |
| Вага з пачкою | 143 г |
| Робоча температура заряджання | 0–40°C |
| Країна виробництва | Китай |
| Стан | Новий |
Особливості
- Дає змогу перевірити рівень заряду акумулятора.
- Вміщує до 2 акумулятори.
- Заряджає акумулятори почергово: спочатку батарею з вищим рівнем заряду.
- Підтримує швидке заряджання PD и QC3.0.
- Акумулятор Mini 3 можна використовувати як power bank для заряджання пульта керування або інших USB-пристроїв.
- Зручний для зберігання й перенесення акумуляторів.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Зарядний пристрій |
| Вага | 0.15 г |
| Стан | Новий |
| Виробник | Power |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 770 ₴









