


Штатив IMAGEACE 1881 для фотоапаратів, камер, телефонів + кріплення для телефона та сумкою
- Готово до відправки
1 440 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатив IMAGEACE 1881 для фотоапаратів, камер, телефонів + кріплення для телефона та сумкою
Легкий і надійний штатив IMAGEACE 1881 для камери та смартфона — чудове рішення для знімання фото та відео вдома, на вулиці та в подорожах. Завдяки телескопічним ніжкам і зручній конструкції штатив швидко розкладається й забезпечує стійкість на різних поверхнях.
Характеристики:
- Максимальна висота: 188 см
- Максимальне навантаження: до 3 кг
- Маса штатива: 1,19 кг
Підходить для більшості дзеркальних камер, бездзеркалок і смартфонів (за наявності тримача), ідеальний для знімання контенту, прямих ефірів і відеоблогів.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1880 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Тип головки | 3D |
| Кількість секцій | 5 |
| Вага | 1.19 кг |
| Довжина у складеному стані | 447 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штатив | 1881 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴



