Універсальний легкий штатив Yunteng VCT-5208 для фотоапарата, телефона, камери з пультом і тримачем
- В наявності
700 ₴
Універсальний легкий штатив Yunteng VCT-5208 для фотоапарата, телефона, камери з пультом і тримачем
YUNTENG VCT-5208Компактний у складеному вигляді та водночас високий у розкладеному універсальний трипод для встановлення смартфона, камери, екшн-камери або кільцевої лампи для горизонтального та вертикального знімання. |
![]() |
РегулюванняКласична конструкція штатива Yunteng VCT-5208 з трьома телескопічними ніжками та регульованою центральною штангою дають змогу змінювати висоту трипода від 45 см до 125 см. За фіксацію і швидкий монтаж аксесуара, відповідають надійні пластикові засувки по дві на кожній ніжці. Штатив виготовлений з алюмінію, що надали йому високу надійність, стійкість і низьку вагу. |
![]() |
Штативна головкаМоже нахилятися вздовж осі панорами та нахилу. Стандартна різь 1/4 дюйма дає змогу встановити на штатив Yunteng VCT-5208 будь-яке обладнання, а універсальне кріплення для телефонів завширшки від 5 см до 10 см ще більше розширює спектр можливостей. |
![]() |
ПультШтатив комплектується бездротовим пультом, що працює через Bluetooth на відстані до 10 метрів. З його допомогою можна керувати камерою телефона, що дає змогу в потрібний момент увімкнути, вимкнути відео записування або зробити колективну світлину. Пульт можна закріпити на ніжку штатива, щоб уникнути його втрати. Ґаджет сумісний з операційними системами iOS, Android 4.3 і вище |
![]() |
КомплектаціяДо комплекту постачання входить штатив, універсальний тримач для телефона, пульт керування, чохол для зберігання-транспортування. |
Технічні характеристики
| Регулювання повороту нахилу |
360° -90° |
| Довжина в складеному стані | 43см |
| Висота максимальна мінімальна |
125 см 45 см |
| Кількість секцій | 3 |
| Ширина сумісного смартфона | 5-10см |
| Максимальне навантаження | 1.5 кг |
| Вага | 600г |
| Матеріал | алюміній, АБС |
| Колір | чорний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yunteng |
| Вага | 0.6 кг |
| Довжина у складеному стані | 430 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна висота штатива | 1250 мм |
| Максимальне навантаження | 1.5 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штатив | VCT-5208 |
- Ціна: 700 ₴















