


Селфі палиця, штатив-монопод для телефона з Bluetooth пультом і LED світлом Selfie Stick R1S-L (чорний) 170 см.
- В наявності
450 ₴
Селфі палиця, штатив-монопод для телефона з Bluetooth пультом і LED світлом Selfie Stick R1S-L (чорний) 170 см.
1. Вбудоване світло, що заповнює: Коли навколишнє світло недостатньо добре, він принесе вам гарний тон шкіри. Має 2 режими яскравості.
2. Легкий матеріал: зручна ручка та металевий штатив для селфі-палиці, не тільки легкий, але і стійкий до корозії та міцний.
3. Вбудований штатив: комбінація портативної палиці для селфі, настільного штатива та наземного штатива. Функція штатива робить селфі-палицю ідеальним штативом для мобільного телефона. Він може звільнити ваші руки, щоб робити селфі, дивитися відео, здійснювати відеодзвінки, ділитися приготуванням їжі тощо.
4. Обертання на 360 градусів: Тримач, що обертається на 360°, може вибирати горизонтальний або вертикальний режим камери, для кращого задоволення різних потреб, як-от світлини всього тіла, прямі трансляції й групові фотографії.
5. Перезаряджуваний пульт дистанційного керування Bluetooth: штатив підходить для IOS 5.0 і Android 4.3 і вище. Зі штативом ви можете робити групові світлини, як вам подобається, і легко дивитися прямі трансляції.
Характеристики:
- Пульт - Bluetooth;
- У складеному стані 29,5 см і розкладається до 170 см (разом з тримачем);
- Живлення пульта від батареї CR1632;
- Знімання фото або відео з будь-яких важкодоступних ракурсів.
Комплектація
- Штатив — тримач для селфі з універсальним кріпленням для смартфона;
- Bluetooth-комплекс із кнопкою для спуску затвора;
- Заряджання для підсвічування;
- Інструкція;
- Картонне паковання.

| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.25 кг |
| Довжина у складеному стані | 29.5 мм |
| Максимальна висота штатива | 1700 мм |
| Максимальне навантаження | 1 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Монопод |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Монопод |
| Штатив | R1S-L |
- Ціна: 450 ₴



