


Універсальний легкий штатив NeePho NP-3180S для фотоапарата, телефона, камери з пультом і тримачем
- В наявності
620 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний легкий штатив NeePho NP-3180S для фотоапарата, телефона, камери з пультом і тримачем для телефона
Багатофункціональний трипод-штатив для смартфона Neepho NP-3180S - це професійний трипод, призначений для підтримки фотоапаратів і телефонів під час знімання. З висотою, регульованою від 47 до 140 см, він забезпечує стійку платформу для створення високоякісних фотографій і відеозаписів. Універсальна різь дає змогу легко під'єднувати як фотоапарати, так і смартфони, роблячи його ідеальним інструментом для будь-якого фотографа.
Переваги:
- Пульт дистанційного керування;
- Регулювання висоти
- Тримач телефона;
- Прогумовані ніжки;
- Легкий і компактний.
Характеристики:
-
Тип: тринога для телефона/штатив для фотоапарата
-
Колір корпусу: чорний
-
Призначення: Для смартфонів, фото- та відеокамер
-
Кількість ніжок: 3
-
Матеріал: алюмінієвий сплав
-
Висота в складеному вигляді: 47 cм
-
Максимальна висота: 140 см
-
Максимальне навантаження: 3 кг
-
Маса: 0,4 кг
Комплектація
- Трипод-штатив
- Тримач для телефона
- Bluetooth-пристрій для телефона
- Заводське паковання

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.4 кг |
| Довжина у складеному стані | 470 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна висота штатива | 1400 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штатив | NP-3180S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴



