Професійна студійна стійка Selens J388S Light Stand (4.0 м)
Стійка студійна SELENS J388S — важка стійка професійного рівня (вага: 5,8 кг), призначена для встановлення студійного освітлення. Максимальна висота 400 см — дає ще більше можливостей під час побудови світлотінного малюнка в фотостудії. Завдяки подовженим опорним секційам стійка має більшу стійкість. Посилені штанги дають змогу встановлювати на стійку важкі освітлювачі. Завдяки застосуванню у виробництві високоякісних матеріалів, конструкція має високу міцність і невелику вагою і витримує навантаження до 20 кг.
Стійка освітлювача - має міцні металеві гвинтові затискачі, які забезпечують надійну фіксацію секцій стійки, а також пружинний механізм амортизації, що оберігає обладнання від пошкоджень. Посадковий палець стійки підходить для всіх різновидів студійних спалахів. Цей палець можна розмістити як вертикальною, так і в горизонтальній площині. Має 4 секції діаметром 40, 35, 30, 25 мм. і дає змогу підняти фотообладнання на максимальну висоту 4,0 м. Посадковий палець стійки підходить для всіх різновидів студійних спалахів.
Характеристики:
- Кількість секцій: 4
- Максимальна висота — 400 см
- Мінімальна висота в складеному стані — 122 см
- Максимальне навантаження — 20 кг
- Діаметр труб 4-х секции: 40, 35, 30, 25 мм
- Фіксувальні елементи: метал
- Товщина стінок труб: 1,2 мм
- Амортизатор — пружина
- Вага — 5,8 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Selens |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.8 кг |
| Довжина у складеному стані | 122 мм |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Стійка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Студійна стійка |
| см | 400 |
- Ціна: 3 870 ₴







