Штатив фірми SOULMATE для фотоапаратів — M8P + головка
Специфікація:
Довжина в складеному вигляді: 550 мм
Максимальна висота: 1500 мм
Мінімальна робоча висота: 500 мм
Макс діаметр труби: 22 мм
Вага: 1100g
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: чорний
Вантажність: 3 кг
Глава Тип: обертання на 360°
Рідинний рівень
Сумка для перенесення увімкнена
У комплекті: штатив M8P трипод+ головка + сумка для перенесення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.1 кг |
| Довжина у складеному стані | 550 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна висота штатива | 1500 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Головка |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штатив | M8P |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴







