Монопод — тримач — стедикам для екшн камер, телефона з powerbank на 4800 ma від SJCAM сумісний з GoPro
- В наявності
1 750 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний монопод — тримач — стедикам для екшн камер, телефона з powerbank на 4800 ma від SJCAM сумісний із GoPro та іншими екшен камерами.
Цей монопод-тримач із вбудованим powerbank (павербанком) місткістю 4800 ма. Цей монопод допоможе вам істотно збільшити час знімання вашою екшн камерою або телефоном.
- може бути прикріплений до штатива: нижня частина тримача має стандартний роз'єм 1/4, за допомогою котгого можна встановити його на штатив, стедикам або інше пристосування, що має цей роз'єм (гвинт).
- верхня частина обладнана також стандартним гвинтом 1/4 — дає змогу встановити адаптер для телефона або екшн камери.
- невеликий розмір — довжина всього 18,3 см.
Технічні характеристики:
- Ємність: 4800 Мач
- матеріал: алюмінієвий сплав + ABS
- Маса: 400g
Комплектність:
- тримач
- кабель живлення

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SJcam |
| Вага | 0.4 кг |
| Довжина у складеному стані | 1830 мм |
| Максимальна висота штатива | 1830 мм |
| Максимальне навантаження | 1 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Монопод |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Монопод |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴








