Професійна студійна стійка Ulanzi LT-J28 Light Stand (2.8 м)
Виготовлена з високоякісного алюмінієвого сплаву, міцна та довговічна, має пружинний амортизатор.
Регульована конструкція, висота регулюється від 120 см до 280 см, а максимальна вантажність становить 10 кг
Телескопічна триступенева конструкція штатива може задовольнити різні потреби
Ніжки стійки складаються й легко розкладаються, забезпечуючи міцну та стійку опору
За допомогою гвинтових адаптерів 1/4" і 3/8» можна під'єднувати різні освітлювальні прилади та відеопристрої. Цей адаптер також можна використовувати як у вертикальному так горизонтальному положенні.
Підходить для студій, використання в приміщенні та на вулиці під час виїзних знімань
- зроблений із міцних матеріалів;
- пружинний механізм амортизації;
- максимальна висота 280 см;
- мінімальна робоча висота 120 см;
- висота в складеному вигляді 95 см;
- телескопічний механізм;
- болтові затискачі для фіксування секцій;
- протиковзні ніжки;
- максимальна навантаження до 10 кг.
- діаметри труб — 35-30-25 мм
- кількість секцій — 3 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Довжина у складеному стані | 95 мм |
| Максимальна висота штатива | 280 мм |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Студійна стійка |
| см | 280 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 770 ₴





