Штатив фірми TRIOPO для фотоапаратів і відеокамер — TX-254X+X2D + головка X2D
Штатив Triopo TX-254X+X2D виготовлений з алюмінієвого сплаву, важить 1460 грамів і містить чотири секційні ноги.
Специфікація:
Довжина в складеному вигляді: 550 мм
Максимальна висота: 1585 мм
Мінімальна робоча висота: 515 мм
Діаметр труби: 25-22-19-16 мм
Вага: 1460g
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: чорний
Вантажопідіймальність: 5 кг
Голова X2D Тип: обертання на 360°
Рідинний рівень
Сумка для перенесення увімкнена
У комплекті: штатив TX-254X (трипод + кульова головка X2D + сумка для перенесення)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triopo |
| Вага | 1.46 кг |
| Довжина у складеному стані | 550 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1585 мм |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Головка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип головки | X2D |
| Штатив | TX-254X+X2D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190 ₴








