Штатив для телефона (смартфона) APEXEL APL-JJ09 з кріпленням для телефона
Переваги:
|
Apexel APL-JJ09Семисекційний телескопічний штатив для телефона з плавним регулюванням висоти від 30 см до 110 см. Обладнаний двома положеннями ширини триног 45° і 30°, перший надає велику висоту, а другий — велику стійкість. У складеному вигляді цей компактний штатив для телефона можна використовувати як тримач, для зручного хвата в цьому положенні ніжки покриті м'яким гумовим шаром. |
![]() |
КріпитиНа телескопічний штатив для телефона встановлена штативна головка з вільним панорамним регулюванням 360°, а також із можливістю закріпити смартфон для вертикального знімання. |
![]() |
КомплектаціяДо комплекту постачання входить штатив і тримач для телефона.
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apexel |
| Вага | 0.45 кг |
| Довжина у складеному стані | 300 мм |
| Кількість секцій | 7 |
| Максимальна висота штатива | 110 мм |
| Максимальне навантаження | 1.5 кг |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штатив | APL-JJ09 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴











