Професійний штатив для фотоапаратів Q-620H фірми QZSD.
Однією з переваг цього штатива є використання як монопода, а також можливість трансформації цього штатива (то є можливість встановлення центральної опори як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні) — ця можливість істотно розширює можливості цього штатива для застосування його в макро- та предметного знімання. Також одна з переваг цього штатива — робоча висота та велика вага навантаження.
Специфікація:
Довжина в складеному вигляді: 660 мм
Максимальна висота: 1830 мм
Мінімальна робоча висота: 580 мм
Макс діаметр труби: 32 мм
Вага: 3800g
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: чорний + золотий
Вантажопідіймальність: 12 кг
Глава Тип: обертання на 360°
Рідинний рівень
Сумка для перенесення увімкнена
У комплекті: штатив Q-620H (трипод + монопод) + кульова головка Q80 + сумка для перенесення, ключ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beike |
| Вага | 3.8 кг |
| Довжина у складеному стані | 660 мм |
| Максимальна висота штатива | 1830 мм |
| Максимальне навантаження | 12 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | штатив + монопод ( 2 в 1) |
| Штатив | Q620H |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 920 ₴











