Лінив T53 фірми ZOMEI для фотоапаратів, камер, телефонів
Специфікація:
Довжина у вигляді 410 мм
Максимальна висота: 1350 мм
Вага: 1000g
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: чорний
Вантаж: 2 кг
Глава Тип: обертання на 360 градусів з рівнем
Сумка для перенесення увімкнено
У комплекті: штатив T53, Сумка для перенесення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zomei |
| Вага | 1 кг |
| Довжина у складеному стані | 410 мм |
| Максимальна висота штатива | 1350 мм |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штатив | T53 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴









