Стабілізатор для фото і відеокамери S80 (steadycam, стедів) + сумка
Професійний S80 Стабілізатор призначений для використання з відеокамерами, DSLR,HD дзеркалок, і т.д. Це забезпечує ідеальну стійкість і зменшує вібрацію камери під час запису відео, забезпечуючи високоякісну якість і чіткі відео.
Максимальна довжина: 80 см
Мінімальна довжина підшаблону: 50 см
Шкала випускної платформи: 40 мм з кожної сторони
Матеріал: алюмінієвий сплав
Вага навантаження: 0,5 ~ 8 кг
Вага: 1950 г
У комплекті чехол
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Платформа |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Платформа |
| Максимальна довжина | 80 мм |
| Максимальна вага | 19 кг |
| Мінімальна довжина | 50 мм |
| Мінімальне навантаження | 0.5 кг |
| Стабілізатор | S40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 660 ₴






