



Студійний мікрофон конденсаторний Zeepin BM800 (BM-800) у комплекті з пантографом
- В наявності
- Код: 4641
1 090 ₴
Студійний мікрофон конденсаторний Zeepin BM800 (BM-800) у комплекті з пантографом
BM 800Студійний конденсаторний мікрофон обладнаний підставкою з кріпленням павук, попфільтром і поролоновим вітрозахистом, обладнаний додатковою зовнішньою звуковою картою для запису чистого звучання голосу або музичних інструментів. |
![]() |
ШумозаглушенняПоролонова вітрозахист і попфільтр знижують кількість сторонніх звуків від дихання, пом'якшують вибухові звуки від літер за типом "б", "п" тощо. |
![]() |
|
Кардіоїдна напрямна мікрофона BM 800 вловлює звук спрямований безпосередньо на пристрій і приглушує шуми, що йдуть з інших боків. |
|
Перемикач фільтрації сигналу — 10 дБ, дає змогу виключити на записування сторонні звуки, як-от шум від приміщення, вібрацій. |
ПантографПідставка виготовлена з алюмінієвого профілю з перерізом 10 мм і довгим 35 см, обладнана регулюванням нахилу на 180 градусів на двох осях. Кріплення сумісне зі стільницею завтовшки до 5 см. |
![]() |
|
Тримач павук фіксує пристрій у підвішеному стані, утем знижує кількість фізичних вібрацій, що передаються від поверхні до мікрофона BM 800. |
![]() |
СумісністьМікрофон BM 800 сумісний на пряму з персональними комп'ютерами з вбудованою, окремою звуковою картою, зовнішнім аудіоінтерфейсом або використовуючи USB звукову карту з ноутбуком. Пристрій не підтримує під'єднання до смартфонів, планшетів. |
КомплектаціяДо комплекту постачання входить студійний конденсаторний мікрофон BM 800, підставка з кріпленням павук, попфільтр, поролоновий вітрозахист, кабель. |
![]() |
Технічні характеристики
| Тип | конденсаторний |
| Спрямованість | кардіоїдна |
| Частота | 20Гц-16кГц |
| Чутливість | -38дБ |
| Під'єднання | 3.5 мм TRS |
| Кабель | 2.5м |
| Матеріал | алюміній |
| Колір | чорний із жовтим |
| Розмір | 16 х 4.8см |
| Вага | 315г |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид | Універсальний мікрофон |
| Спрямованість | Односпрямований |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Спосіб установки/кріплення | Настільний |
| Тип | Конденсаторний |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| накамерне мікрофон | U730 |
- Ціна: 1 090 ₴








