Штатив фірми ZOMEI для фотоапаратів, камер, телефонів - T50 + кріплення та Bluetooth пульт для телефону
- В наявності
- Код: 3725
1 020 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
США компанії ZOMEI для фотоапаратів, камер, телефонів - T50 + кріплення і Bluetooth пульт для телефону
Специфікація:
Довжина у вигляді 447 мм
Максимальна висота: 1370 мм
Мінімальна робоча висота: 400 мм
Вага: 510g
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: чорний з червоним
Вантаж: 2 кг
Глава Тип: обертання на 360 градусів
Сумка для перенесення увімкнено
У комплекті: штатив T50, кріплення для телефону, Bluetooth пульт для телефону, Сумка для перенесення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zomei |
| Вага | 0.51 кг |
| Довжина у складеному стані | 447 мм |
| Максимальна висота штатива | 1370 мм |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штатив | T50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴












