Штатив T90 фірми ZOMEI для фотоапаратів, камер, телефонів з кріпленням та пультом для телефону
- В наявності
- Код: 3505
900 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У США T90 фірми ZOMEI для фотоапаратів, камер, телефонів та дистанційного управління телефоном.
Специфікація:
Довжина зображення: 395 мм
Максимальна висота: 1260 мм
Кол-во секций - 4
Вага: 570g
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: чорний
Вантаж: 2 кг
Глава Тип: обертання на 360 градусів - з ручкою
Сумка для перенесення увімкнено
У комплекті:
- штатив T90
-кріплення для телефону
- bluetooth пульт для телефону
- Сумка для перенесення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zomei |
| Вага | 0.57 кг |
| Довжина у складеному стані | 39 мм |
| Максимальна висота штатива | 1260 мм |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штатив | T90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴










