Пересув T90 фірми ZOMEI для фотоапаратів, камер, телефонів
Специфікація:
Довжина зображення: 395 мм
Максимальна висота: 1260 мм
Вага: 570g
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: чорний з червоним
Вантаж: 2 кг
Глава Тип: обертання на 360 градусів
Сумка для перенесення увімкнено
У комплекті: штатив T90, Сумка для перенесення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zomei |
| Вага | 0.57 кг |
| Довжина у складеному стані | 430 мм |
| Максимальна висота штатива | 1260 мм |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штатив | T90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴






