Професійний штавва для фотоапаратів і відеокамер - Q-600 (Q600)
Особливістю цього штату є робоча висота та навантаження.
Так робоча висота даного штатува - 1875 мм (без 2 метрів) при цьому максимальне навантаження - 8 кг
Специфікація:
Довжина у вигляді 450 мм
Максимальна висота: 1875 мм
Макс діаметр труби: 27 мм
Вага: 1560g
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: чорний + червоний
Вантаж: 8 кг
Голова Типу: обертання на 360 градусів - також має можливість нахилити вертикальної площині до 90 °
Рідкісний рівень
Сумка для перенесення увімкнено
У комплекті: штатив Q-600 (трипод + кульова головка) + сумка для переноски)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.56 кг |
| Довжина у складеному стані | 450 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1875 мм |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штатив | Q680 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 520 ₴








