Штатив фірми QZSD для фотоапаратів та відеокамер - Q-166A (Q166A) + головка QZSD-06
- В наявності
- Код: 3408
2 450 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У США компанії QZSD для фотоапаратів і відеокамер - Q-166A (Q166A) + голівка QZSD-06
Однією з особливостей цього штатува є те, що його можна використовувати разом з моноподом Q148. Комплект від QZSD - Q166A + Q148 можна також купити в нашому магазині тут.
Специфікація:
Довжина зображення: 200 мм
Максимальна висота: 550 мм
Мінімальна робоча висота: 90 мм
Макс діаметр труби: 22 мм
Вага: 962g
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: чорний + золото
Вантаж: 5 кг
Голова Тип: обертання на 360 градусів
Рідкісний рівень
Сумка для перенесення увімкнено
У комплекті: штатив Q-166A + шарова головка QZSD-Q06 + сумка для перенесення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.962 кг |
| Довжина у складеному стані | 200 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна висота штатива | 550 мм |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Головка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип головки | QZSD-06 |
| Штатив | Q166A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴








