Монопод компанії QZSD для фотоапаратів і відеокамер - Q148 з штатною головкою
Чотирисізонний монопод з високопрочного алюмінієвого сплаву.
Унікальною рисою монопода є наявність з'єднуючої різьби з обох сторін, що дозволяє встановити її на кшталт іншої штату.
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна робоча висота | 960 мм |
| Довжина у важкому стані | 360 мм |
| Максимальне навантаження | 1 кг |
| Максимальний діаметр опори | 24 мм |
| Вага | 300 г |
Комплектація:
- Монопод
- Сумка-чехол для зберігання і перенесення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.3 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Максимальна висота штатива | 960 мм |
| Максимальне навантаження | 1 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Монопод |
| Штатив | монопод WT-1003 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴




