Монопод компанії QZSD для фотоапаратів і відеокамер - Q-159 + головка
Чотирисізонний монопод з високопрочного алюмінієвого сплаву. Конструктивною особливістю цієї моделі монопода є наявність відкидної металевої підножки. Ця підмножина може бути зафіксована в вертикальному положенні за допомогою гвинта - або ж використовуватися в якості впорядкування - в той же час мон Под зберігає цілковиту рухливість на всі 360 градусів. При фіксованому вертикальному положенні - монопод стійкий і може Стояти вертикально без будь-якої опори. Також можна використовувати головку та майданчик (без середньої частини - стійкості) як настільний штат!
- головка з швидкісною площкою
- фіксація секцій - різьблення типу
- опора у вигляді хрестини
- чехол для перенесення у комплекті
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна робоча висота | 138 см |
| Довжина у важкому стані | 56 см |
| Максимальне навантаження | 6 кг |
| Максимальний діаметр опори | 26 мм |
| Вага | 1,13 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.13 кг |
| Довжина у складеному стані | 56 мм |
| Максимальна висота штатива | 1380 мм |
| Максимальне навантаження | 6 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Монопод |
| Тип головки | панорамна 360 |
| Штатив | монопод Q159 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 220 ₴









