Штатив фірми QZSD для фотоапаратів та відеокамер - Q-308 (Q308) + головка QZSD-02
- В наявності
- Код: 2833
2 180 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний штавів для фотоапаратів і відеокамер - Q-308 (Q308)
Специфікація:
Довжина у вигляді 580 мм
Максимальна висота: 1500 мм
Мінімальна робоча висота: 590 мм
Макс діаметр труби: 24 мм
Вага: 1248g
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: чорний + золото
Вантаж: 6 кг
Голова Тип: обертання на 360 градусів
Рідкісний рівень
Сумка для перенесення увімкнено
У комплекті: штатив Q-308 (трипод + кульова голівка QZSD-02) + сумка для переноски)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beike |
| Вага | 1.3 кг |
| Довжина у складеному стані | 580 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна висота штатива | 1500 мм |
| Максимальне навантаження | 6 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Головка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип головки | QZSD-02 |
| Штатив | Q308 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴










