Штатів для фотоапаратів та відеокамер ET-3110 компанії ENZE
Специфікація:
Довжина зображення: 350 мм
Максимальна висота: 1020 мм
Мінімальна робоча висота: 345 мм
Макс діаметр труби: 16.8 мм
Вага: 420g
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: серебристо - чорний
Вантаж: 2,5 кг
Глава Тип: обертання на 360 градусів
Рідкісний рівень
Сумка для перенесення увімкнено
У комплекті: штатив ET-3110 трипод+ головка + сумка для перенесення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enze |
| Вага | 0.42 кг |
| Довжина у складеному стані | 35 мм |
| Максимальна висота штатива | 1020 мм |
| Максимальне навантаження | 2.5 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Головка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штатив | ET-3110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴












