Професійний штатив для фотоапаратів Q111 компанії ZOMEI.
Специфікація:
Довжина у вигляді 500 мм
Максимальна висота: 1450 мм
Мінімальна робоча висота: 470 мм
Макс діаметр труби: 24 мм
Вага: 1250g
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: чорний
Вантаж: 5 кг
Глава Тип: обертання на 360 градусів
Рідкісний рівень
Сумка для перенесення увімкнено
У комплекті: штатив Q111 трипод+ головка + сумка для перенесення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zomei |
| Вага | 1.25 кг |
| Довжина у складеному стані | 500 мм |
| Максимальна висота штатива | 1450 мм |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Головка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штатив | Q111 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 593 ₴











