Штатив фірми QZSD для фотоапаратів та відеокамер - Q-680 (Q680) + головка QZSD-Q90
- В наявності
- Код: 1257
6 360 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний штавва для фотоапаратів і відеокамер - Q-680 (Q680)
Особливістю цього штату є робоча висота та навантаження.
Так робоча висота цього штату - 1920 мм (без 2 метрів) при цьому максимальне навантаження - 20 кілограмів!
Специфікація:
Довжина у вигляді 730 мм
Максимальна висота: 1920 мм
Мінімальна робоча висота: 790 мм
Макс діаметр труби: 32 мм
Вага: 3320g
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: чорний + золото
Вантаж: 20 кг
Голова Типу: Q90 обертання на 360 градусів - також має можливість нахилити в вертикальній площині до 90 °
Рідкісний рівень
Сумка для перенесення увімкнено
У комплекті: штатив Q-680 (трипод + кульова голівка QZSD-Q90) + сумка для переноски)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.32 кг |
| Довжина у складеному стані | 730 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1920 мм |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Головка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип головки | Q90 |
| Штатив | Q680 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 360 ₴












