Професійний штатив фірми ZOMEI для фотоапаратів і телефонів — G600
Специфікація:
Довжина в складеному вигляді: 553 мм
Максимальна висота: 1660 мм
Мінімальна робоча висота: 510 мм
Вага: 1200g
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: чорний
Вантажопідіймальність: 5 кг
Глава Тип: обертання на 360°
Рідинний рівень
Сумка для перенесення увімкнена
У комплекті: штатив G600 трипод + сумка для перенесення

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zomei |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1660 мм |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Вага | 1.2 кг |
| Довжина у складеному стані | 553 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штатив | G600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 730 ₴






