Універсальний легкий штатив NeePho NP-910A для фотоапарата, телефона, камери
Професійний штатив трипод NeePho NP-910A (210 см) об'єднує в собі інноваційні функції настроювання положення знімання та чудову якість, забезпечуючи максимальну гнучкість і зручність у роботі. Штатив тренога NeePho NP-910A пропонує максимальну робочу висоту до 210 см. Ніжки штатива легко регулюються й мають міцну клямку для зручного настроювання, здатні витримувати навантаження до 3 кг.
Штатив NeePho NP-910A також постачається з тримачем для телефона на штатив завширшки до 8,5 см, що дає змогу використовувати його для знімання блогерами тик-стримів у реальному часі. Гак для підвішування важких предметів покликаний поліпшити стабільність штатива та запобігти його непотрібній тремтінню. Отже, професійний штатив NeePho NP-910A поєднує в собі зручність використання, високу стабільність і функціональність для різних типів знімання.
Характеристики:
- Модель: NeePho NP-910A
- Максимальна робоча висота: 210 см
- Мінімальна робоча висота: 60 см
- Довжина в складеному вигляді: 62 см
- Максимальна ширина тримача для смартфона: до 8.5 см
- Наявність рівня: так
- Кількість секцій: 3
- Максимальне навантаження: 3 кг
- Діаметр різі: універсальний 1/4 дюйма
- Матеріал: алюмінієвий сплав + пластик
- Колір: чорний
- Маса: 1.5 кг
- Гарантія: 3 місяці
Комплектація
- Штатив Neepho 910A
- Тримач для телефона
- Чехол
- Паковання

| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.5 кг |
| Довжина у складеному стані | 620 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна висота штатива | 2100 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штатив | NP-910A |
- Ціна: 1 520 ₴







