Металічний міні- штатив компанії QZSD для фотоапаратів і відео-камер Q-178
Штатив зроблений з алюмінієвого сплаву, є легким і компактним.
Особливістю цього міні- штатива є максимальне навантаження - 10 кілограмів.
![]()
Характерики:
| Beike/QZSD Q178 | |
| Максимальна висота: | 245 мм |
| Мінімальна висота: | 200 мм |
| Висота у складі: | 200 мм |
| Кількість секцій ноги: | - |
| Максимальний діаметр розділу: | 22 мм |
| Чехол: | - |
| Матеріал: | алюміній |
| Вага: | 530 гр |
| Тип штативної головки: | немає |
| Максимальне навантаження: | 10 кг |
Деталі:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beike |
| Вага | 0.53 кг |
| Довжина у складеному стані | 200 мм |
| Максимальна висота штатива | 245 мм |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Головка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штатив | міні штатив |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴







