Професійний штатив для фотоапаратів Q-298H фірми QZSD.
Одним з переваг цього штатива Можливість трансформації цього штатува (тобто, можливість встановлення центральної опори у вертикальному і горизонтальному положенні) - це можливість значно збільшити можливості цього штатува для застосування його у макротрі та об'єктній знімання. Мала вага і габарити у складному стані Висота становить лише 630 мм. А маса разом з головкою QZSD-022 - півтора кілограма.
Специфікація:
Довжина у вигляді 660 мм
Максимальна висота: 2000 мм
Мінімальна робоча висота: 650 мм
Макс діаметр труби: 26 мм
Вага: 1770g
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: чорний + золото
Вантаж: 8 кг
Глава Тип: обертання на 360 градусів
Рідкісний рівень
Сумка для перенесення увімкнено
У комплекті: штатив Q-298H (трипод) + кульова голівка QZSD-02 + сумка для перенесення, ключ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beike |
| Вага | 1.77 кг |
| Довжина у складеному стані | 660 мм |
| Максимальна висота штатива | 2000 мм |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Головка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | можливість установки центральної штанги в горизонтальній площині |
| Штатив | Q298H |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 860 ₴












