Пересув T70 фірми ZOMEI для фотоапаратів, камер, телефонів
Специфікація:
Довжина у вигляді 420 мм
Максимальна висота: 1380 мм
Кол-во секций - 4
Вага: 590g
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: чорний з червоним
Вантаж: 2,5 кілограма
Глава Тип: обертання на 360 градусів - з ручкою
Сумка для перенесення увімкнено
У комплекті: штатив T70 , Сумка для перенесення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zomei |
| Вага | 0.5 кг |
| Довжина у складеному стані | 420 мм |
| Максимальна висота штатива | 1380 мм |
| Максимальне навантаження | 2.5 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штатив | T70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴












